0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Акумуляторні інструменти Yato

Акумуляторні інструменти Yato відрізняються своєю мобільністю і зручністю в використання.

Купуючи акумуляторний інструмент Yato, ви можете не переживати, чи є поблизу вашого місця роботи електрична розетка. Також такого типу інструменти ви можете легко використовувати там, де немає можливості підключитися до електромережі, зокрема, на дачі, в заміському будинку або навіть у відкритому просторі.

Акумуляторні інструменти Yato купити: поради щодо вибору

Купуючи для себе акумуляторні інструменти, варто звернути увагу на ряд параметрів і функцій, які під час роботи займають важливе місце і впливають на роботу апарату.

В першу чергу, під час покупки акумуляторних інструментів потрібно придивиться до акумулятора, до його потужності і витривалості. Оскільки саме акумулятор відповідає за продуктивність і час роботи даного інструменту.

Зараз на ринку акумуляторних інструментів можна знайти батареї ємністю від 2 Ач (такі інструменти призначені і їх частіше купують для побутового використання) і до 6 Ач. Відповідно, батареї з великою ємністю використовують в професійних інструментах. Це дозволяє працювати великий час без підзарядки.

Акумуляторний інструмент Yato: де купити

Найзручніший і простий спосіб купити акумуляторний інструмент Yato це сайт дистриб'ютора Yato в Україні - сайт Yato 24.

Тут ви можете вибрати для себе не тільки акумуляторні інструменти, оскільки тут надано також досить широкий асортимент електричних, ручних і інших інструментів.

Врахуйте, що купуючи тут акумуляторний інструмент Yato, ціна вас приємно здивує.

Також окремо на сайті Yato 24 ви можете купити акумулятори, які можуть стати для вас запасним варіантом або, якщо вам необхідно тривале використання інструменту і немає часу на підзарядку.

Переваги покупки акумуляторних інструментів

Існує чимало переваг використання саме акумуляторних інструментів, серед них можна виділити:

  • мобільність в використанні. Купуючи акумуляторний дриль, шуруповерт або ж пилу, ви під час роботи не будете прив'язані до розетки. Акумуляторну пилу можна легко взяти з собою на дачу, в ліс, або туди, де немає електрики. Ви відразу ж відчуєте різницю і свободу дій.
  • швидка зарядка. Сучасні батареї можуть заряджатися протягом навіть однієї години. Крім цього, часто виробника можуть надавати додаткову батарею в наборі. Це ще більше зможе заощадити ваш час. Оскільки, заряджаючи одну батарею, в той самий час ви можете працювати з іншого.
  • безпека. Акумуляторні інструменти Yato в порівнянно з бензиновими варіантами набагато безпечніший і менш шумний. Наприклад, з акумуляторними інструментами ви можете легко працювати в закритих приміщеннях і, що не провітрюються. Крім цього, вихлопні гази від бензинових інструментів погано впливають на екологію.

Наприклад, давайте детально розглянемо один з оптимальних варіантів акумуляторних інструментів бренду Yato - двошвидкісний акумуляторний ударний шуруповерт Yato YT-82788.

Головною відмінністю даного шуруповерта від інших звичайних варіантів, є двошвидкісна коробка передач.

Найчастіше двошвидкісний акумуляторний ударний шуруповерт цієї моделі використовують для роботи з бетоном, силікатами і цеглою. Причому він може виконувати три функції:

  • свердління,
  • пробивання отворів
  • загвинчування.

Час зарядки батареї становить близько 60 хвилин.

Неможливо не відзначити, що двошвидкісний акумуляторний ударний шуруповерт Yato YT-82788 має функцію швидкої зупинки та стоянки шпинделя для легкої заміни свердла.

Із зовнішнього боку - металевий корпус редуктора і світлодіодна лампа, яка висвітлює робоче місце.

Цей шуруповерт характеризується, як високоякісний інструмент з довговічним японським двигуном.

Вгору