,
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Плиткорізи Yato

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Yato плиткоріз - досить популярний вид інструменту серед як професійних майстрів, так і любителів самостійно зробити косметичний ремонт в будинку.

В основному плиткорізи використовують для розрізання керамічної плитки різних видів, скла, а також каменю.

Де купити плиткоріз Yato

Вже досить давно і в останні час дуже популярне місце для покупки професійних інструментів - це сайт офіційного дистриб'ютора.

Отже, купити плиткоріз Yato в Україні можна саме тут.

Переваги покупок на офіційному сайті:

 • якісний товар;
 • гарантія;
 • широкий асортимент і великий вибір;
 • швидка доставка;
 • професійне обслуговування.

Плиткорізи Yato: види

Перед тим, як зробити покупку інструменту, який Вам потрібен, в першу чергу потрібно дізнатися все про них: зокрема, які види плиткорізів бувають, як за ними доглядати і як вибрати інструмент, з яким буде зручно працювати.

Отже, почнемо з того, які види плиткорізів взагалі існують.

Кардинально відрізняються плиткорізи один від одного за принципом дії, зокрема відрізняють: ручні, механічні та електричні.

Наприклад, якщо взяти ручні плиткорізи, то вони в основному мають форму плоскогубців, на краї якого закріплений гострий наконечник.

Також найчастіше ручні плиткорізи використовують в роботі, як і склорізи.

Наприклад, ручний плиткоріз Yato YT-3705 використовують і він ідеально підійде для різання керамічної і кахельної плитки. Саме цей інструмент вважають професійним апаратом.

Важить такий плиткоріз Yato трохи більше 17 кілограм, живлення - механічне.

Тип установки даного ручного плиткоріз - підлоговий, тому він має сталевий робочий стіл для розміщення плитки, який ще оснащений нековзними накладками. Також карбідний різець стійкий до деформації і довго зберігає гостроту.

До чого ж, купивши плиткоріз ручної Yato в Києві, Ви дуже швидко його отримаєте.

Наступний вид плиткорізів - це механічні. Основна відмінність в тому, що ця група інструментів не вимагає додаткового джерела живлення в своїй роботі.

Вся робота робиться за допомогою людської сили і механіки.

Можна виділити кілька переваг таких видів плиткорізів:

 • не залежить від живлення. Ви можете використовувати його де завгодно і коли завгодно.
 • компактний в зберіганні. Через його невеликі, в більшості випадків, розмірів не потрібно багато місця для зберігання. А також він не чутливий до вологості повітря.
 • невелика вага. Також Ви легко зможете його перевозити, переносити, оскільки такі види плиткорізів по порівняння з іншими інструментами дуже мало важать.

Перейдемо до третього виду - електричні плиткорізи. Такого виду інструмент створений для складних завдань і розрізання досить великих і товстих матеріалів.

Найчастіше їх і купують для різання плитки, каменю, скла, які товщі, ніж 15 міліметрів.

Також виділяють кілька видів електричних плиткорізів:

 • з нижньому розташуванням;
 • з верхнім розташуванням;
 • каменеріз;
 • ручний електричний плиткоріз.

Наприклад, досить популярним серед майстрів є плиткоріз Yato YT-3700. Довжина різу даного інструменту становить 400 міліметрів.

Він призначений для різання керамічної плитки і оснащений надійною подвійний направляючої. Саме тому підійде і може без проблем використовуватися не тільки професіоналами, а й любителями, оскільки забезпечує стабільну і точну роботу.

До чого ж, лезо плиткоріза Yato зроблено з карбіду екстра-класу.

Як користуватися плиткорізами

Для того, щоб Ваш плиткоріз прослужив набагато довше, потрібно дотримуватися елементарних правил експлуатації інструменту.

Професіонали часто радять, що при тому, як відрізати плитку, важливо обов'язково розраховувати силу натиснення інструменту на матеріал.

Також, щоб під час роботи безпека була на високому рівні, необхідно надягати захисні окуляри для захисту від попадання осколків в очі, а також навушники для захисту від сильного шуму.

При зберіганні інструменту уникати перегріву і високих температур, а також високої вологості повітря.

Вгору