,
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Головки торцеві Yato

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Головки торцеві Yato відносять як доповнення до ручних інструментів, які використовують при різних роботах, в тому числі для ремонту в будинку, на дачі і професійного обслуговування автомобілів.

Головки Yato: Які бувають

Для початку потрібно розібратися, що саме являють торцеві головки. Загалом, це невеликого розміру насадки, які можна змінювати і які не є самостійним інструментом.

Головки торцеві Yato часто використовують тільки як насадки разом зі професійними елементами, які забезпечать голівках точне розташування на місці, де вони кріпляться і формують необхідне для закручування і відкручування зусилля.

За типами головки торцеві Yato разрезняют:

  • по числу граней. Отже, за кількістю граней торцеві головки існують шестигранні і дванадцятигранні. Наприклад, дванадцятигранні головки полегшують роботу в місцях обмеженого доступу, а також зосереджують зусилля ближче до середини кріплення, запобігаючи зрив граней.
  • по висоті. Головки можуть бути різних розмірів, але частіше за все їх звикли розділяти на подовжені і стандартних розмірів.
  • по призначенню. За цим критерієм виділяють такі види головок, як стандартні, спеціальні та ударні.

Якщо розглядати детальні ударні торцеві головки, то набір торцевих головок 1/2 YATO YT-1054 буде ідеальним базовим

  • набором. У набір входять шестигранні головки, розмір яких становить ½ дюйма. Вага такого набору всього 2,7 кілограма.

Також бренд Yato пропонує спеціальний набір головок для ремонту автомобіля, YATO YT-1442.

Цей набір стане знахідкою для працівників СТО і автомайстерень. У набір входить 23 елемента, серед яких є головки різних розмірів: звичайні насадки, довжиною 25 мм, довгі насадки (50 мм) і подовжувачі до 150 мм.

Важить такий набір торцевих головок всього 1 кілограм.

Головки торцеві Yato: як вибрати

Перед тим, як придбати для себе інструмент або якусь річ, необхідно обов'язково враховувати характер майбутніх робіт, які Ви плануєте виконувати з їх допомогою.

Що стосується торцевих головок, то тут потрібно також враховувати специфіку інструментів, якими Ви вже користуєтеся.

Наприклад, головку Yato торцеву довгу, в якій приєднувальний розмір становить 1 дюйм, застосовують досить нечасто, за винятком автомайстерень і потреб цього роду фахівців.

Також особливо уважно рекомендують вибирати торцеві головки для гайковертів, тому що вони повинні бути особливими. Можна встановити на гайковерт і звичайні головки, але все ж вони не будуть триматися так надійно. У такому випадку під час роботи може виникати дискомфорт.

А для того, щоб вибирати не було так складно, можна купити відразу Yato набір головок, де є вже всі необхідні головки.

Саме хороший набір торцевих головок - це те, що потрібно кожному господарю і професіоналу своєї справи.

І не забувайте, що підібравши правильно торцеві головки, працювати з інструментами буде значно легше і безпечніше, при цьому Ви отримаєте в результаті якісну роботу.

Вгору