0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Сумки Yato

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Польський виробник Yato спеціалізується на виготовленні електричних і ручних інструментів, а також аксесуарів для них. Сумка Yato створюється за інноваційними технологіями з урахуванням всіх особливостей інструментів. Тому продукція бренду користується великим попитом на ринку.

Сумка для інструменту Yato

Ми пропонуємо купити сумки для інструментів в двох основних видах:

  • поясні;

  • ручні.

Кожна з різновидів має свої особливості. Сумка поясна допомагає тримати інструмент під рукою під час ремонту. Не завжди робітник може дозволити собі переміщатися по об'єкту в пошуках потрібного інструменту. В такому випадку аксесуар допоможе закріпити прилади на поясі, що особливо зручно при проведенні ремонтних робіт на висоті.

У ручній сумкці може поміститися велика кількість різних деталей. Вони підійдуть для перенесення як ручних, так і електричних інструментів.

Переваги

Основні переваги аксесуарів:

  • ідеальна сумісність з інструментами;

  • широкий асортимент товарів;

  • велика кількість відсіків;

  • зручність у використанні;

  • доступна вартість.

Сумка для інструменту Yato дозволяє завжди мати потрібний прилад під рукою і зберігати його в зручному форматі.

Особливості сумок Yato

Головні особливості аксесуарів полягають в тому, що вони випускаються в широкому асортименті. Підходять для інструментів від того ж виробника і можуть бути призначені для різних завдань.

Переносні сумки можна вішати на плече або носити в руці. Вони оснащуються додатковими відсіками для дрібних інструментів.

Аксесуари, які поміщаються на пояс, мають зручну конструкцію. В деякі види включені додаткові кишені, що дозволяють переносити з собою більше інструментів.

Де купити сумки Yato

Пропонуємо придбати якісні сумки Yato на нашому сайті. У нас доступні ціни і постійні знижки для нових і постійних клієнтів.

За допомогою зручного фільтра кожен покупець зможе встановити відповідний діапазон цін. Вартість сумок в нашому магазині обов'язково порадує будь-якого клієнта.

Вгору