Ми раді вітати вас на сторінках нашого сайту yato24.com.ua!

  Наша компанія є командою професіоналів, ми відмінно знаємо толк в якісному обладнанні, за допомогою якого наші клієнти з легкістю здійснюють різні ремонтні роботи. Крім цього ми дистриб'ютори компанії Yato - польський виробник високоякісного професійного ремонтного обладнання для автосервісів. Дружний колектив yato24.com.ua не тільки дбає про реалізацію всіляких інструментів, ми також прагнемо надати нашим клієнтам бездоганний сервіс, гідні умови співпраці.

  На ринку наша компанія присутня з 2014 року - за цей час ми встигли набратися сил і досвіду в підборі ручних, авто/мото та електроінструментів. Завдяки чому наш асортимент наповнений продукцією виключно надійного виробника. Щільно співпрацюючи з іноземними виробниками електроінструментів, наша компанія активно просуває висококласні виріб, які значно полегшують роботу своєю функціональністю, високою якістю та зручністю.

  На даний момент ми маємо широку клієнтську базу, безліч партнерів, з якими тривалий час працюємо рука об руку, впевнено конкуруємо на вітчизняному ринку. Завдяки цьому безліч наших клієнтів отримали можливість купити професійне ремонтне обладнання для СТО, без націнок і переплат. При цьому ми не стоїмо на місці, завжди здійснюємо аналіз пройденого шляху. Ми вдосконалюємося і рухаємося вперед, щоб наші клієнти змогли купити високої якості товари, отримати гідний сервіс і прийнятну цінову політику.

Переваги нашого інтернет-магазину yato24.com.ua

  Інтернет-магазин yato24.com.ua, пропонує разом розвивається і рухається вперед. Ми націлені, максимально принести користь клієнта. Нашим завданням є прийняти на себе його потреба, аналізувати, підібрати максимально відповідні товари, які зможуть не тільки швидко окупити себе, але і стати новою можливістю або перспективою. Крім цього yato24.com.ua має і інші переваги у співпраці, а саме:

  • У нашому асортименті є продукція виключно надійного бренду. Корпорації TOYA - цей виробник має позитивну репутацію, а також відомий своїм новаторським підходом у виробництві високої якості інструментів.
  • Бездоганний сервіс. Ми активно стежимо за новими можливостями, щоб наші клієнти завжди були в курсі здійснюваних акцій і знижок, змогли з легкістю проконсультуватися щодо даного товару, максимально швидко його отримати в незалежності від вашої територіальної прихильності.
  • Також ми є надійним оптовим партнером. Для кожного оптового клієнта індивідуальний підхід з урахуванням всіх особливостей його діяльності.
  • Для постійних клієнтів у нас передбачена накопичувальна система знижок, яка дозволяє здійснювати в нашому інтернет магазині більш вигідні покупки.
  • У співпраці ми завжди йдемо на зустріч, тому наші клієнти завжди задоволені результатом і набутими у нас товарами.
  • Гарантії якості. Всі товари, які у нас реалізовуються, мають гарантії якості, незважаючи на те, що ми ретельно стежимо за якістю товарів, що реалізуються.

  Якщо ви шукайте надійного партнера або професійне ремонтне обладнання гідної якості - наша компанія yato24.com.ua може стати для вас відмінною можливістю здійснити вигідну покупку або відкрити для себе нові перспективи.