0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Пневмоінструменти Yato

Пневмоінструмент Yato зараз досить часто можна зустріти в руках майстрів на різних видах підприємств. Все через те, що інструменти, які мають пневматичний тип харчування, характеризуються як дуже потужні і сильні інструменти.

Саме тому, такого типу інструменти найчастіше купують для професійного використання.

Купити пневмоінструменти Yato: де і як вибрати

Користуються популярністю, як серед професійних майстрів, так і серед любителів, пневмоінструменти популярного польського бренду Yato.

Пневмоінструменти Yato займають досить велику нішу серед інструментів, які вибирають в Україні. Перш, ніж купити для себе пневмоінструмент Yato, потрібно добре ознайомитися з усіма їх видами і вивчити особливості роботи.

Отже, почнемо з того, що всі пневмоінструменти працюють на стиснутому повітрі. А це повітря поставляється до мотору за допомогою компресора. Це дуже важливі складові інструменту, тому під час покупки пневматичного інструменту, потрібно бути уважними саме до цих деталей.

Також під час покупки пневмоінструментів професіонали рекомендують ретельно вибирати в першу чергу виробника, оскільки від цього залежить витривалість і якість роботи інструменту.

Має хороші відгуки і вже багато років займає тверду і високу нішу на ринку інструментів в Україні - польський виробник Yato.

Більше 30 років цей бренд задовольняє багатьох майстрів в різних сферах діяльності, від побутових найнеобхідніших інструментів і до широкого списку електроінструментів, пневмоинструментов і електроінструментів.

Якщо ви вже майже визначилися з вибором, і вибрали виробника Yato, то в Україні можна купити легко інструменти даного бренду на сайті Yato 24.

Купуючи тут пневмоінструменти Yato, ціна вас приємно здивує.

Переваги покупки пневмоінструменту Yato:

  • зручний сервіс;
  • гарантія якості від офіційного виробника;
  • швидка доставка в будь-яку точку України;
  • професійна консультація менеджерів і допомогу з вибором;

Пневмоінструмент Yato: види

Перш за все, необхідно розібратися, які види пневмоинструментов взагалі бувають.

Отже, пневмоінструмент Yato в залежності від призначення поділяють на:

  • інструменти ударні. Такого типу пневматичні інструменти представлені перфораторами, відбійними молотками і іншими популярними видами. У більшості випадків їх використовують для рубки металу або зняття штукатурки.
  • роторно-пластинчасті або їх ще називають "що обертаються". Головною їх зверхністю є наявність головок, які обертаються. Найбільш популярні види: пневмогайковерти, шліфувальні машини та інші.
  • розпилюючі. За допомогою третього типу пневмоінструментів наносять різні рідини, такі як лак, фарбу, шпаклівку.

Наприклад, розглянемо один з видів обертають пневматичних інструментів, - пневматичний гайковерт для шиномонтажу 850 Нм YATO YT-09525.

Такий пневматичний гайковерт вимагає 119 літрів повітря на хвилину.

При цьому, що максимальний крутний момент даного інструменту становить 850 Нм, а частота обертання на холостому ходу - близько 7000 оборотів в хвилину.

Він стане незамінним інструментів на станціях технічного обслуговування автомобілів і зручним інструментом для всіх автомеханіків.

Крім усього цього, пневматичні інструменти ділять на такі види:

  • професійні;
  • напівпрофесійні;
  • побутові.

На кожен з цих типів є свій клієнт і відрізняються інструменти, як своєю функціональністю, так і ціною.

Пневмоінструмент Yato: особливості вибору

Виходячи з того, що існує не так мало видів пневматичних інструментів, іноді майстри стикаються з проблемою під час вибору для себе інструменту. Зараз ми розповімо на які ключові особливості і параметри варто звертати увагу під час покупки інструменту з пневматичним типом харчування.

Отже, в першу чергу варто вибрати інструменти з потужним компресором.

Також пам'ятайте, що хороші інструменти повинні витримувати інтенсивну роботу до 8 годин;

І найважливіше, при купівлі товару обов'язково звернути увагу на гарантію і можливість післяпродажного обслуговування.

Вгору