0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Заклепочники Yato

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Yato заклепочник - інструмент, який має не так багато функцій, оскільки його застосовують найчастіше тільки для того, щоб закріпити або зняти заклепки.

Заклепочник Yato: де купити

Якщо Вам потрібно вибрати хороший, якісний інструмент, який прослужить багато часу, то вибирайте заклепочники польського виробника професійних інструментів Yato.

Отже, заклепочник Yato купити краще і зручніше за все можна на офіційному сайті дистриб'ютора Yato. Тут Ви також отримаєте хорошу і достовірну консультацію професіоналів, зможете ознайомитися з усією серією інструментів цього бренду.

А, крім цього, на вас чекає швидка доставка і зручний сервіс.

Yato заклепочник: види

Для того, щоб вибрати для себе правильний інструмент, досить для початку розібратися, які види заклепочників взагалі бувають.

Таким чином, Вам буде легше визначити, який з усіх заклепочників підійде для ваших потреб найбільшими перепонами. Отже, для початку їх поділяють за способом живлення на:

  • ручні,
  • електричні,
  • гідравлічні,
  • акумуляторні
  • пневматичні заклепочники.

Найбільш популярні все ж залишаються ручні заклепочники, оскільки вони мають просту конструкцію і легкі у використанні.

Ними вже довгі роки в повсякденних роботах користуються майстри і залишають хороші відгуки.

Що стосується акумуляторних і електричних заклепочників, то тут не треба прикладати великих фізичних зусиль, але є прихильність до розетки і живлення. Відповідно, пневматичні види заклепочників працюють за рахунок стисненого повітря, що надходить від компресора. Саме через це працювати з таким інструментом потрібно застосовуючи додаткові механізми.

Наприклад, Yato заклепочник пневматичний YT-3618 може забезпечити більш ефективну і зручну роботу, ніж ручний інструмент. За допомогою роз'єму, що дозволяє підключати його до пневматичної системи, заклепувальний верстат прекрасно справляється з заклепками зі сталі, в тому числі з нержавіючої сталі або алюмінію, можуть бути пов'язані один з одним. Габарити заклепок, які може закріпити апарат, складає від 2,4 до 6,4 міліметра. Важить такий Yato заклепочник 13,89 кілограм.

У комплекті з інструментом також йдуть додаткові головки для заклепок різних діаметрів і ключі для обміну. Крім того, в залежності від типу клепок розрізняють різьбові і витяжні заклепочники.

Наприклад, різьбовій заклепочник Yato YT - 36119 ідеально підійде для різьбових заклепок з довжиною 6.0 мм, 8 мм, 10 мм і 12 мм.

Потрібно зауважити, що заклепочник Yato різьбовій добре з'єднує матеріали, тому за допомогою такого інструменту можна зробити навіть нероз'ємне з'єднання. Також під час роботи з даними заклепочник потрібно прикладати чимале фізичне зусилля.

Різьбові заклепочники часто беруть для СТО, автомайстерень, будівництв і навіть ремонтних робіт.

Відповідно інший вид заклепочників - витяжні працюють за схожим принципом, тільки замість різьби додається металева шпилька.

Досить популярний останнім часом заклепочник для нержавіючих заклепок Yato в Україні.

Заклепочники Yato: як вибрати

Також, крім різниці у живленніі самому механізмі, є ще деякі технічні показники, на які Ви повинні обов'язково звернути увагу перед покупкою Yato заклепочника. Почнемо з того, що практично всі інструменти під час роботи потрібно тримати в руках, тому важливо, скільки буде важити Ваш майбутній інструмент. Завдяки цьому, важливо звертати увагу на вагу і габарити Yato заклепочника.

Не менш важливою характеристикою вважають, матеріал, з якого зроблений корпус інструменту і покриття рукояток. І нарешті, одним з основних пунктів є тип заклепок, який може підтримувати інструмент, а також товщина заклепок.

Які заклепки використовувати

Для продуктивної роботи з Yato заклепочник не менш важливо підібрати ще й хороші заклепки.

Перед тим, як приступити до вибору заклепок, потрібно відповісти на кілька простих запитань, зокрема, які матеріали будуть кріпити вони і які навантаження відчувати.

Для того, щоб виготовити заклепки застосовують різноманітні матеріали і їх сплави, наприклад, заклепки можуть бути виготовлені досить часто з алюмінію, міді, або стали і багатьох інших матеріалів. Варто знати, що стрижні заклепок роблять тільки виключно зі стійких видів стали. Вкрай значущим показником при виборі заклепки є її довжина.

У тому випадку, якщо довжина заклепки більше за товщину матеріалів, що з'єднуються, то заклепка швидше за все закриється за межами потрібного отвори. У цьому випадку з'єднання не вийде досить щільним.

Відповідно, коли довжина заклепки коротше за товщину матеріалів, заклепка не зможе сформуватися.

Для того, щоб під час роботи не виникало подібних випадків, потрібно професійно і вимогливо підійти до вибору як інструменту, так і всіх необхідних деталей.

Вгору