0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Ліхтарі Yato

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ліхтар Yato - незамінна річ для будь-якого майстра. Часто, навіть не дивлячись на те, де вам доводиться працювати, хороший ліхтар Yato може врятувати ситуацію і дозволити завершити розпочату справу і пізно ввечері.

Yato ліхтар купити: де і як

Сьогодні на ринку представлено чимало різних видів, моделей і фірм, які продають ліхтарі. Насправді важливо вибрати ліхтар, який прослужить вам довго і буде добре відсвічувати необхідно простір.

Для того щоб купити дійсно хороший ліхтар, рекомендується в першу чергу вибирати хорошого виробника, який звик витравляти виключно якісні товари.

Завоював довіру багатьох покупців виробник інструментів, в тому числі і ліхтарів, польський бренд Yato.

В Україні купити Yato ліхтар можна в інтернет-магазині Yato 24. Менеджери компанії допоможуть вам підібрати ліхтар Yato, яким ви залишитеся задоволені.

Варто звернути увагу, що виробник використовує для складання всіх ліхтарів тільки якісні матеріали і найсучасніші технології.

Ліхтар Yato: ціни і якість

Як правило, хороший товар повинен коштувати дорого. Вибираючи ліхтар для побутового використання, можна розглядати прості моделі з пластиковим або недорогим корпусом.

Відповідно, якщо ліхтар вам потрібен для частих і набагато жорстких умови роботи, то вибирати необхідно більш міцні і надійні металеві ліхтарі.

Наприклад, рекомендуємо звернути увагу на світлодіодний прожектор YATO моделі YT-81803. Ліхтар має алюмінієвий корпус і важить 2, 2 кілограми.

Потужність даного ліхтаря 30 W, а світловий потік складає 2100 Лм.

Ліхтарі Yato: як вибрати

Щоб вибрати хороший ліхтар, для початку потрібно визначитися для чого він вам потрібен і, де ви їм будете користуватися.

Всі ліхтарі мають обов'язкові параметри, які впливають на якість роботи і освітлення. Серед них потрібно виділити:

  • Яскравість. Ця функція ще називається світловим потоком ліхтаря, вимірюється в люмен. Чим більше світловий потік, тим яскравіше буде світити ліхтар.
  • Потужність. Чим могутніший ліхтар, тим яскравіше він буде світити.
  • Розмір. Форму і розмір ліхтаря рекомендується підбирати так, щоб його було зручно тримати в руках або встановити в потрібному місці.
  • Тип елемента живлення.
  • Ємність аккумулятору. Від ємності акумуляторів залежить час функціонування ліхтаря.
  • Ступінь захисту від вологи. Оскільки ліхтарі експлуатуються в різних умовах і найчастіше на вулиці, ця функція дуже важлива. Корпус приладу повинен бути обов'язково захищений від попадання вологи всередину конструкції.
Вгору