0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Стяжки пружин Yato

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Польська компанія Toya виробляє високоякісні інструменти вже кілька десятків років. Продукція під брендом Yato затребувана в багатьох країнах як якісний і доступний продукт. Серед безлічі інструментів, випущених під цією торговою маркою, не останнє місце займають стяжки пружин Yato.

Для чого потрібні стяжки пружин

У конструкції автомобільної підвіски передбачена наявність амортизаторів і пружин, які часто об'єднані в єдине ціле. Постійні навантаження на даний вузол призводять до того, що час від часу такі деталі вимагають заміни. Через те, що пружина знаходиться в стані сильного стиснення, заміна її представляє певні складності: стислу пружину знімати важко і небезпечно, а нову деталь потрібно попередньо стягнути перед установкою. У такій ситуації без стяжки пружин ніяк не обійтися.

Стяжка пружин механічна Yato - це інструмент, з яким заміна пружин і амортизаторних стійок стає простою, швидкою і безпечною. Пристосування діє за принципом гідравлічного циліндра. У конструкції простої стяжки пружин є стрижень і два упори, один з яких залишається нерухомим, а інший рухається в його сторону, стискаючи розташовану між ними пружину.

Стяжки пружин можуть бути як переносними, так і стаціонарними.

Знімачі пружин Yato

Знімач пружин Yato - незамінний інструмент в ситуації, коли потрібен ремонт амортизаторних стійок або підвіски. За допомогою такого інструменту можна ефективно стиснути пружину, щоб демонтувати швидко, без ризику і особливих зусиль.

За принципом дії знімачі пружин можна розділити на дві категорії:

 • Механічні, принцип дії яких заснований на додатку фізичного зусилля до пружини. Перевага таких інструментів - мінімальна вартість.

 • Гідравлічні знімачі пружин Yato більш ефективні і зручні в експлуатації. У конструкції знімача передбачено наявність гідравлічного насоса, який впливає на пружину з великою силою. Такі пристрої дуже надійні і безпечні.

Де купити

Купити стяжки для пружин Yato за доступною ціною можна в нашому інтернет-магазині. Зручні інструменти широко представлені в каталозі. До кожного товару додається докладний опис для зручності покупця. Доставка замовлень Новою Поштою здійснюється по всій країні.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Знімач пружин підвіски McPherson YATO YT-2536
  −5%
  Артикул: YT-2536
  5 650 грн
  5 350 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Знімач пружин підвіски YATO YT-2535
  −2%
  Артикул: YT-2535
  12 600 грн
  12 300 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Знімачі пружин 90х200 мм YATO YT-0605
  −29%
  Артикул: YT-0605
  1 050 грн
  750 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Знімач пружин 82x355 мм YATO YT-2547
  −33%
  Артикул: YT-2547
  920 грн
  620 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Знімач пружин 82x270 мм YATO YT-2546
  −32%
  Артикул: YT-2546
  930 грн
  630 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору