0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Блог

 • Головне питання, яким задаються всі садівники та дачники у теплий період року: це чим же краще косити траву? Так як на сучасному ринку вже вигадали чимало ефективних рішень цієї проблеми, вибір відповідної мотокоси стає все складнішим. Але, щоб вибрати найкращу техніку, необхідно звернутися до інтернет-магазину Yato 24. У цій статті ми розповімо, як правильно вибрати мотокосу і на які нюанси варто звертати увагу перед такою важливою покупкою.
  22 червня 2022
 • Піскоструминний пістолет Yato може використовуватися для різних робіт, зокрема для очищення алюмінієвих, сталевих, пластикових та інших типів поверхонь від фарби, лаку, іржі, а також бруду. Це такий універсальний апарат, який стане в нагоді на господарстві кожному майстру, щоб підготувати поверхню до фарбування. У цій статті ми розповімо вам, як вибрати піскоструминний пістолет і як ефективно ним користуватися.
  18 червня 2022
 • Кожне навіть найменше виробництво або професійний інструмент щорічно переробляє у меншому випадку кілька тисяч тонн енергії. І необхідно знати, що для якісної безперебійної роботи, все без винятку сучасне обладнання та інструменти потребують чистого повітря. Тільки ознайомившись із багатьма видами фільтрів, ви дізнаєтесь, як вибрати хороший повітряний фільтр.
  20 травня 2022
 • Електрорубанок – це аналог звичайного рубанка. Тільки замість застосування фізичної сили всі процеси відбуваються за допомогою електричного механізму. Таким чином майстер не так втомлюється і процес роботи стає приємнішим, і водночас продуктивнішим. У цій статті ми розповімо, як правильно вибрати електрорубанок.
  13 травня 2022
 • Нівелір – це вимірювальний прилад, що використовується при будівництві для виконання вертикальної та горизонтальної розмітки. Прилад призначений визначення різниці висот між точками земної поверхні.
  20 лютого 2022
 • Автомобільний акумулятор потребує періодичного заряджання. Тому якісний зарядний пристрій відноситься до необхідних аксесуарів, які мають бути у кожного автовласника. Як підібрати зарядний пристрій автомобільного акумулятора – це дуже важливе питання.
  15 лютого 2022
 • У базовому оснащенні будь-якого домашнього майстра та професійного будівельника має бути точний будівельний рівень. Це заощаджує час і дозволяє досягти кращого результату. Вибрати рівень будівельний, виходячи із передбачуваного використання, допоможе ця стаття.
  22 січня 2022
 • Жителі холодних областей неодноразово стикалися з проблемою витоків у системі опалення. Щоб локалізувати проблему та виправити її, доводилося оглядати всі трубопроводи, оголюючи їх та перевіряючи на те, чи вони протікають. Але з пірометром пошук витоку не триватиме багато часу – прилад визначить серйозний перепад температури у місці розливу теплоносія. Розглянемо, що таке пірометр, як вибрати прилад та отримати потрібний функціонал.
  19 січня 2022
 • Хороший будівельний міксер значно полегшує та прискорює роботу. Перемішування будівельних сумішей - трудомісткий процес і технічна підтримка на даному етапі є доречною. Багато хто особливо не розмірковує над питанням, як вибрати будівельний міксер, а просто використовують те, що є під рукою. У справу йдуть шуруповерти, перфоратори та дрилі.
  20 грудня 2021
 • Клейовий пістолет сьогодні є досить поширена річ. Нагоді він може як у будівництві чи господарстві, і у рукоділлі. Таким пристосуванням набагато легше робити процедуру склеювання деталей, а сам клей лягає практично на будь-яку поверхню і моментально застигає. Тож працювати з ним досить просто. Але, як і у випадку з будь-яким іншим пристроєм, є багато різних моделей, марок. Тому питання, як вибрати клейовий пістолет, може становити складність.
  15 грудня 2021
Вгору