0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Блог

 • Якщо не захищати очі під час роботи на зварювальному апараті, є ризик пошкодити зір і сам зоровий орган. Оптимальним засобом захисту вважається маска-хамелеон, де змінюється рівень затемнення з урахуванням актуального випромінювання. Виробники пропонують моделі з різними параметрами, тому слід дізнатися, як правильно вибрати зварювальну маску-хамелеон.
  22 листопада 2021
 • Питання, який молоток вибрати, є дуже важливим для кожного домогосподарства і для всіх, чия професійна діяльність вимагає працювати цим інструментом. При правильному виборі він значно збільшує продуктивність праці та робить роботу значно менш стомлюючою.
  18 листопада 2021
 • Колоти дрова сокирою - це відмінна фізична вправа, що допомагає заспокоїти нерви і тримати м'язи в тонусі. Але коли потрібно заготовити велику кількість палива, процес краще автоматизувати. Для цього призначені дроворуби - спеціальні верстати, швидко розщеплюють колоди на невеликі поліна. Як вибрати дровокол, щоб не переплачувати і отримати надійну техніку - відповідь на це питання можна отримати, порівнявши продукцію основних брендів.
  18 жовтня 2021
 • При проведенні ремонтних або будівельних робіт для герметизації швів і стиків використовують монтажну піну. Речовина швидко висихає, утворюючи на обробленій поверхні щільний теплоізоляційний шар. Оскільки матеріал нерівномірно роздається з балона, для акуратного розподілу піни застосовують спеціальний інструмент - пістолет. Перед тим як вибрати пістолет для монтажної піни, потрібно врахувати технічні особливості і інтенсивність використання інструменту.
  8 жовтня 2021
 • Погодьтеся, щоб обробляти землю вручну на свій дачі це вже минулий період. На сьогоднішній день для обробки ділянок землі (неважливо якого розміру це ділянка) використовують культиватори фірми Yato. Зараз ми розповімо, як абсолютно точно вибрати культиватор Yato і на які особливості звертати увагу перед покупкою.
  14 вересня 2021
 • Незамінним елементом в кожній майстерні є лещата фірми Yato. Без них точно не обійтися ні в одній майстерні і ні в одному гаражі, де є хороший майстер. Зараз ми розповімо, як вибрати лещата в залежності від сфери діяльності і на які параметри звертати увагу перед їх покупкою.
  10 вересня 2021
 • Так як ви не уявляєте свого життя без ідеальних кущів біля будинку, також жоден садівник не може обійтися в своєму розпорядженні без хорошого кущоріза виробництва компанії Yato. Запорукою будь-якого доглянутого саду є професійний кущоріз. Зараз ми розповімо про основні моменти, як підібрати кущоріз для свого саду і, на які критерії звертати увагу в першу чергу.
  18 серпня 2021
 • У будівництві, в спеціалізованих сферах, що стосуються геодезії, дизайну і проектування, не обійтися без далекоміра виробництва компанії Yato. Це універсальний пристрій, який може точно і швидко виміряти велику відстань, коли самостійно вручну точно провести вимірювання не виходить.
  12 серпня 2021
 • Для всіх, хто має дачу або сад біля будинку не обійтися без хорошого обприскувача фірми Yato. Зараз ми розповімо про особливості його вибору, зокрема, на що звернути увагу перед покупкою.
  26 липня 2021
 • Жоден власник автомобіля в своєму гаражі або багажнику не може обійтися без гарного домкрата фірми Yato. Домкрат вас завжди зможе виручити при дрібних поломки і, коли просто в дорозі раптово спустило колесо. У цій статті ми вам розповімо, як вибрати домкрат для автомобіля фірми Yato.
  25 липня 2021
Вгору